top of page

Hakkımızda

ERD Danışmanlık; KOBİ ve Ticari Segment ölçeğindeki firmalara 20 yılı aşkın tecrübe ve birikimi ile hizmet veren bir danışmanlık firmasıdır. 

Kurucu ortak olan Fatih Nesrin, SMMM unvanına ilaveten 20 yılı aşkın bankacılık ve finans tecrübesiyle,  firmaların Finansal Check-Up'larının yapılması ve ihtiyaç duydukları finansal danışmanlığın sağlanması konusunda destek vermektedir.

Fatih Nesrin, 1977'de İstanbul'da doğmuştur. 1998 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi'nden mezun olmuştur. 2000 ile 2020 yılları arasında bankacılık sektöründe müfettişlik, portföy yöneticiliği ve şube müdürlüğü görevlerini yapmıştır. Aynı zamanda SMMM Ruhsatına sahiptir. 

ERD Danışmanlık olarak; hedefleri olup bu hedefleri gerçekleştirme çabasında olan firmalara finansal danışmanlık hizmetlerini profesyonel olarak sunmaktayız.

Vizyonumuz & Misyonumuz

Vizyon: Finans piyasası içinde, müşterilerine profesyonel hizmet sunarak, onların hedeflerine koşmasına yardımcı olan üst seviye bir danışmanlık firması olmak.    

Misyon: Girişimci ruha sahip olup bir işletme kurarak ülke ekonomisine ve istihdama destek olmaya çalışan firmalar ile daima birlikte yürümek. 

Fatih NESRİN

SMMM - Denetçi - Bankacı

bottom of page